Hör av dig till oss

Har du några frågor eller vill veta mer om vår verksamhet är du varmt välkommen att kontakta oss. Nedan hittar du uppgifter till alla våra verksamheter.

 
 

Erlandsson Holding AB

Kungsbacka
Varlabergsvägen 25
434 39 Kungsbacka

Box 10348
434 24 Kungsbacka

Telefon: 0300-69 00 00

Tomas Erlandsson, VD
tomas@erlandssonholding.se

Stockholm
Linnégatan 75
114 60 Stockholm

Kalle Erlandsson, vVD
kalle@erlandssonholding.se


 

Erlandsson Bygg

Besöksadress
Bäckstensgatan 13
Mölndal

Postadress

Box 9252
400 96 Göteborg

Telefon 031-389 00 00

Fax 031-389 00 01

Markus Brink, VD, 070-189 00 00
markus.brink@erlandssonbygg.se

Jennie Sahlsten, vVD, 070-189 00 30
jennie@erlandssonholding.se

www.erlandssonbygg.se


 
 
 

SMA AB

Svenska Mark- och Anläggningsbolagen AB

Kungsbacka
Varlabergsvägen 25
434 39 Kungsbacka

Box 10348
434 24 Kungsbacka

Telefon: 0300-69 00 00

Henrik Hansson, VD, 070-189 00 80
henrik@erlandssonholding.se

Stockholm
Linnégatan 75
114 60 Stockholm

Carl Alexandersson, Affärsområdeschef, 0701890024
carl@erlandssonholding.se

www.smagruppen.se